Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8436590850107
Producent: Waniyanpi

Nasze ciastka są idealne dla psów z  problemami układu krążenia i nadciśnieniem. 

Te przekąski wykonane są z mąki z ciecierzycy (bezglutenowej), marchwi, oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, oleju z łososia, kurkumy i głogu jako głównego elementu funkcjonalnego.

Ponadto zawierają doskonałe połączenie naszych  6 roślin leczniczych  poprawiających zdrowie zwierzaka (pokrzywa zielona, ​​nawłoć, lucerna, mniszek lekarski, korzeń cykorii i korzeń łopianu).

Głóg  jest szczególnie wskazany w leczeniu łagodnych i umiarkowanych problemów sercowo-naczyniowych dzięki swoim wspaniałym właściwościom, które pomagają regulować krążenie krwi.

Kurkuma  jest silnym, naturalnym środkiem przeciwzapalnym dzięki aktywnemu składnikowi podobnemu do kortyzonu i fenylobutazonu:  kurkuminie . Przypisuje się mu liczne  właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Olej z łososia, bogaty w Omega 3 i Omega 6 , idealny dla zdrowia serca, mózgu, stawów i oczywiście poprawiający wygląd skóry i sierści Twojego zwierzaka.

Informacje o właściwościach fizycznych i organoleptycznych:

  • Rozmiar: Średnica około 2.5 cm and grubość 1 cm.
  • Zapach: Mają niski stopień zapachu, ponieważ nie używamy środków aromatyzujących ani aromatów.
  • Twardość: ciasteczka twarde, ze względu na ich całkowite odwodnienie, aby nie używać konserwantów. Łatwo się kruszą.
  • Dotyk: szorstki.


Dawkowanie/dzień:

pies do 4 kg: 1-2 szt.,

pies 5-14 kg: 2-3 szt.,

pies 15-24 kg: 3 - 4 szt.,

pies ponad 24 kg: 4 - 5 szt.


Skład: mąka z ciecierzycy, marchewka, jabłko, olej z dzikiego łososia*, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, kurkuma, głóg. Zioła: lucerna, mniszek lekarski, korzeń łopianu, korzeń cykorii, zielona pokrzywa, nawłoć.

Uwaga: alergeny zaznaczone *

Skład analityczny na 100g: Białko surowe 12g, Tłuszcz ogółem 13g, Błonnik surowy 2g, popiół 4g, Wapń 176,8mg, sód 0,1% (naturalny sód ze składników, do naszych produktów nie dodajemy soli ani dodatków)

Bez dodatków, barwników, aromatów, konserwantów.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Uwaga! Te przysmaki to uzupełnienie diety dla psów z cechami funkcjonalnymi. Nie jest to substytut lekarstw. W razie wątpliwości, skonsultuj się z weterynarzem.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...