Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8436590850671
Producent: Waniyanpi

Najwygodniejsza i ekonomiczna zupa Moro na rynku. Od 4 do 6 zup w słoiku . 

Co to jest zupa moro?

Jest to w zasadzie rosół z gotowania marchwi. Zawarte w nim oligosacharydy przywracają równowagę jelitową, ale zupa marchewkowa może również pomóc w zatrzymaniu biegunki na kilka sposobów:

Zawartość płynów: Biegunka może powodować odwodnienie, a spożywanie płynów ma kluczowe znaczenie w celu uzupełnienia utraconych płynów. Zupa Moro, będąc pożywnym płynem, może pomóc nawodnić organizm i zapobiec odwodnieniu.

Zawartość elektrolitów: Biegunka może również powodować utratę elektrolitów, takich jak sód, potas i chlorki, które są niezbędne dla równowagi płynów w organizmie. Niektóre zupy, w tym zupa moro, mogą zawierać te elektrolity, co pomaga przywrócić równowagę elektrolitową.

Wpływ na florę jelitową: Zupa Moro zawiera oligosacharydy, czyli cukry krótkołańcuchowe, które mogą sprzyjać rozwojowi pożytecznych bakterii w jelitach. Bakterie te mogą pomóc przywrócić równowagę flory jelitowej, co może być korzystne w powstrzymywaniu biegunki.

Błonnik prebiotyczny: Marchew zawiera błonnik pokarmowy, w tym błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny. Rozpuszczalny błonnik może być fermentowany w okrężnicy przez bakterie jelitowe, pomagając w odżywianiu i promowaniu wzrostu pożytecznych bakterii w jelitach, chociaż nie oznacza to, że same w sobie są probiotykami.

Witaminy i przeciwutleniacze: Marchew jest bogata w witaminy, zwłaszcza witaminę A w postaci beta-karotenu, a także przeciwutleniacze, takie jak karotenoidy. Związki te mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie jelit, w tym zmniejszanie stanu zapalnego i wspieranie układu odpornościowego.

Należy pamiętać, że jeśli biegunka utrzymuje się lub nasila, należy koniecznie zwrócić się o pomoc do weterynarza. Zupa Moro może stanowić część kompleksowego podejścia do łagodzenia biegunki, ale nie należy jej uważać za jedyne leczenie w ciężkich lub uporczywych przypadkach.

Zupa Instant Moro to świetna opcja dla psów i kotów cierpiących na biegunkę, ponieważ łagodzi ich objawy, poprawia mikroflorę, zapobiega wymiotom, zapewnia nawodnienie i elektrolity oraz zmniejsza stany zapalne jelit.

Dawkowanie dzienne:

Średnie/duże psy: użyć fioletowej miarki z butelki i dodać 1/2 litra wody.

Małe psy: użyć zielonej miarki z butelki i dodać 1/4 litra wody.


Jak używać?

Wymieszać z ciepłą wodą, energicznie wymieszać. Serwować po 5 minutach.


Jeśli biegunka utrzymuje się dłużej niż 2 dni, koniecznie skierować się do weterynarza.

Skład: suszone i sproszkowane marchewki. Ze zrównoważonego rolnictwa (niedocenione marchewki, których nikt nie chce ;) ).

Skład analityczny na 100g: Białko surowe 6,7g, Tłuszcz 2,7g, Włókno surowe 16,8g, Węglowodany 59g. Wartość energetyczna na 100g: 322 kcal

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...