Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 765023093643
Producent: BRIGHTKINS

Po prawie 40 latach projektowania nagradzanych zabawek dla dzieci, Learning Resources® przybywa z propozycją dla psiej rodziny prezentując serię Brightkins™.

Jest to seria interaktywnych zabawek i narzędzi treningowych, które odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę.
Psy to mądre zwierzęta, a stymulacja umysłowa i aktywna zabawa są ważne dla ich dobrego samopoczucia.
Interaktywne zabawki firmy Brightkins do wzbogacania środowiska psów pozwalają psom używać umysłów i łap w trakcie różnych wymagających aktywności.

Interaktywne gry i łamigłówki Brightkins pomagają zapobiegać nudzie i angażować psy w aktywnej zabawie.
Opracowane we współpracy z ekspertami ds. zwierząt interaktywne zestawy szkoleniowe i narzędzia firmy Brightkins sprawiają, że treningi i gry dla zwierząt domowych są zabawne i dostępne nawet dla młodych członków rodziny, tworząc cudowne relacje dziecko - pies. 

Brightkins oferuje innowacyjne, zabawne sposoby na spędzanie czasu dla rodzin i ich futerkowych towarzyszy, aby razem się bawili, komunikowali i uczyli. 

Zestaw Szkoleniowy MAGICZNE SZTUCZKI to jedna z propozycji Brightkins dla czworonożnych przyjaciół.

Psy uczą się, jak robić sztuczki magiczne jak np. wyciąganie królika z kapelusza. Ale i dużo więcej, gdy łączą siły z ludźmi i tym zestawem magika!

Opracowany jako przyjazny dla rodziny zestaw treningowy dla psów i jednocześnie akcesorium do aktywnej zabawy dla psów, zestaw Magiczne Sztuczki zawiera narzędzia treningowe, gry dla psów i ćwiczenia, które pomagają dzieciom uczyć swoich futrzanych przyjaciół poprzez aktywną zabawę i pozytywne wzmacnianie.

Wraz z przewodnikiem eksperta napisanym przez certyfikowanego profesjonalnego trenera psów (CPDT-KA), początkujący trenerzy opanują podstawy nauczania 10 niesamowitych sztuczek, w tym jak kręcić się w kółko, „lewitować”, znikać i wiele więcej!

Po drodze użyją niezwykłych, magicznych zabawek i narzędzi treningowych, od dozownika smakołyków w kształcie różdżki po królika i cylinder, które mogą służyć jako łamigłówka z psim smakołykiem.

Trenerzy mogą również użyć 10 kart treningowych z zestawu, aby sprawdzić czy psiak już nauczył się sztuczek lub, aby publiczność wybrała sztuczkę, którą pokaże magik z psim asystentem.

Dzięki wypełnionym treningiem łamigłówkom i zabawom dla psów ten zestaw szkoleniowy jest również świetną zabawką urodzinową dla psów, a także przemyślanym prezentem dla psich rodziców!

W Brightkins interaktywne zabawki i narzędzia treningowe dla psów odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę!

Zestaw zawiera:

różdżkę, 3 kości, królika, kapelusz, przewodnik, karty treningowe.

Uwaga: to nie jest zabawka do gryzienia. Nadzoruj swojego psa podczas używania. W razie zniszczenia usuń zabawkę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...