Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 765023094046
Producent: BRIGHTKINS

Po prawie 40 latach projektowania nagradzanych zabawek dla dzieci, Learning Resources® przybywa z propozycją dla psiej rodziny prezentując serię Brightkins™.

Jest to seria interaktywnych zabawek i narzędzi treningowych, które odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę.
Psy to mądre zwierzęta, a stymulacja umysłowa i aktywna zabawa są ważne dla ich dobrego samopoczucia.
Interaktywne zabawki firmy Brightkins do wzbogacania środowiska psów pozwalają psom używać umysłów i łap w trakcie różnych wymagających aktywności.

Interaktywne gry i łamigłówki Brightkins pomagają zapobiegać nudzie i angażować psy w aktywnej zabawie.
Opracowane we współpracy z ekspertami ds. zwierząt interaktywne zestawy szkoleniowe i narzędzia firmy Brightkins sprawiają, że treningi i gry dla zwierząt domowych są zabawne i dostępne nawet dla młodych członków rodziny, tworząc cudowne relacje dziecko - pies. 

Brightkins oferuje innowacyjne, zabawne sposoby na spędzanie czasu dla rodzin i ich futerkowych towarzyszy, aby razem się bawili, komunikowali i uczyli. 

Łamigłówka PUPSTRAMI SURPRISE! to jedna z propozycji Brightkins dla czworonożnych przyjaciół w kształcie pysznej kanapki.

Znajdź te smakołyki!: Psy wysilają swój umysł, gdy rozwiązują  zabawne zagadki! Nudo precz! :)

Zakręć i szukaj!: Wypełnij 16 przegródek w tej układance smakołykami lub suchą karmą, a następnie obserwuj, jak Twój pies kręci 4 warstwami i szuka smacznych nagród angażując nos i łapy!

Porady ekspertów!: Do zabawki dołączony jest przewodnik napisany przez certyfikowanego profesjonalnego trenera psów (CPDT-KA)!
Spowolnij jedzenie!: Ta łamigłówka z przysmakami dla psów, używana podczas posiłku, zachęca psiaki szybko jedzące do zwalniania tempa i tym samym zapobiega rozstrojowi żołądka!
Łatwość czyszczenia!: zabawka wykonana jest z łatwych do czyszczenia materiałów wolnych od BPA.

Wymiary: średnica 24 x 14 x 10 cm.

Uwaga: to nie jest zabawka do gryzienia. Nadzoruj swojego psa podczas używania. W razie zniszczenia usuń zabawkę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...