Wczytuję dane...
EAN: 765023094190
Producent: BRIGHTKINS

Po prawie 40 latach projektowania nagradzanych zabawek dla dzieci, Learning Resources® przybywa z propozycją dla psiej rodziny prezentując serię Brightkins™.

Jest to seria interaktywnych zabawek i narzędzi treningowych, które odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę.
Psy to mądre zwierzęta, a stymulacja umysłowa i aktywna zabawa są ważne dla ich dobrego samopoczucia.
Interaktywne zabawki firmy Brightkins do wzbogacania środowiska psów pozwalają psom używać umysłów i łap w trakcie różnych wymagających aktywności.

Interaktywne gry i łamigłówki Brightkins pomagają zapobiegać nudzie i angażować psy w aktywnej zabawie.
Opracowane we współpracy z ekspertami ds. zwierząt interaktywne zestawy szkoleniowe i narzędzia firmy Brightkins sprawiają, że treningi i gry dla zwierząt domowych są zabawne i dostępne nawet dla młodych członków rodziny, tworząc cudowne relacje dziecko - pies. 

Brightkins oferuje innowacyjne, zabawne sposoby na spędzanie czasu dla rodzin i ich futerkowych towarzyszy, aby razem się bawili, komunikowali i uczyli. 

Kliker Smarty Pooch GAMING CONTROLLER to jedna z propozycji Brightkins dla czworonożnych przyjaciół.

Dodaj trochę stylu do swojego planu treningowego za pomocą  Smarty Pooch™ Training Clicker - klikera w kształcie pada do gier.

Zaprojektowany do użytku we wszystkich rodzajach treningów bazujących na wzmocnieniu pozytywnym i gier dla psów, ten kliker pomaga oznaczać i nagradzać dobre zachowania psa. Po prostu kliknij przycisk, aby zaznaczyć pożądane zachowanie, następnie przyznaj nagrodę za smakołyk i powtórz, ucz się i rozwijaj się!

Oprócz wyraźnego „kliknięcia!” jak inne tradycyjne klikery, te z serii Smarty Pooch™ mają przyciągające wzrok wzornictwo. Wykonane z wytrzymałego plastiku. Każdy z klikerów jest również wyposażony w solidną bransoletkę spiralną, która pomoże Ci trenować na spacerach, wycieczkach do parku dla psów lub gdziekolwiek indziej!

Używaj klikera jako niezbędnego akcesorium dla szczeniąt lub naucz swojego starszego psa nowych sztuczek!

W Brightkins interaktywne zabawki i narzędzia treningowe dla psów odblokują ciekawość Twojego zwierzaka i zaangażują całą rodzinę!

Uwaga: to nie jest zabawka do gryzienia. Nadzoruj swojego psa podczas używania. W razie zniszczenia usuń zabawkę.

Wymiary: 8 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...