Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8716759608337
Producent: Coolpets

Mata chłodząca COOLPETS Premium chroni zwierzaka przed przegrzaniem!
Gotowy na lato?

Ten produkt to rewolucyjne podejście do uczucia chłodzenia. Jako jedyny w swoim rodzaju chłodzi psa szybko i skutecznie na 2 sposoby.
Szybko zmniejsza ciepłotę ciała, a żel szybko schładza się pod wpływem nacisku. Mata chłodząca nie musi być umieszczana w zamrażarce lub lodówce, po prostu zawsze działa.
Temperatura maty jest o około 10-15 stopni niższa od temperatury otoczenia i działa przez około 3-4 godziny. Gdy pies wstanie, mata jest gotowa do ponownego użycia po około 30 sekundach.

Dlaczego nasze maty chłodzące CoolPets Premium?
Są to jedyne na rynku maty chłodzące wyposażone w specjalny żel non-flow.  Ten żel chłodzi szybciej, lepiej i dłużej niż wszystkie inne zawarte w różnych dostępnych na rynku produktach. 

Jeszcze więcej zalet:

 • Antypoślizgowy spód.
 • Gruba poliestrowa warstwa zewnętrzna
  Mata chłodząca Premium firmy CoolPets ma o 30% grubszą warstwę zewnętrzną, dzięki czemu jest twardsza, odporna na zużycie i wyjątkowo trwała.
 • Zawsze we właściwym miejscu
  Nasze maty są podzielone na przegródki (od 4 do 24 przegródek), pod punktami nacisku psa zawsze znajduje się żel.
  Oprócz dodatkowego komfortu zapewnia to również większy efekt chłodzenia niż inne tego typu maty, które zawierają tylko 1 lub wcale nie zawierają przegródek, w których żel przesuwa się na boki.
 • Sprzątanie to bułka z masłem
  Matę można łatwo wyczyścić ściereczką ze względu na gęstą warstwę poliestru.
 • Możesz zabrać ją wszędzie
  Dzięki przegródkom matę można łatwo złożyć i zabrać w dowolne miejsce. Dzięki temu latem możesz zaoferować swojemu psu chłodne miejsce do odpoczynku w dowolnym miejscu.
 • Odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
  Ponieważ używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, możesz mieć pewność, że ta mata chłodząca będzie służyć przez długi czas.

Średnica: 60 cm

Te maty są nietoksyczne. Jeśli mata przecieka lub jest uszkodzona, zalecamy jej wymianę na nową.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...