Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 765023093551
Producent: Hunger for Words

Naucz swojego psa mówić jak Stella - pierwszy mówiący pies na świecie!

Bo każdy ma coś do powiedzenia...

Seria produktów stworzona przez terapeutę mowy i założycielkę ruchu "mówiących psów" Hunger for Words - Christinę Hunger, da Ci wszystkie podstawy do rozpoczęcia przygody komunikacyjnej ze swoim psem. 

Te intuicyjne, przyjazne zwierzętom narzędzia nie tylko pomogą Twojemu psu nauczyć się mówić, ale również pomogą opiekunowi lepiej rozumieć swojego zwierzaka. Wszystko to z pomocą przewodników krok-po-kroku. 

Cała historia mówiącego psa - Stelli opisana jest w książce "How Stella Learned to Talk", która stała się bestsellerem New York Times 2021!

Uporządkuj przyciski dla psa na trwałej, przyjaznej dla zwierząt powierzchni. Butto Mat to mata piankowa z miejscem na sześć przycisków na pewno się sprawdzi doskonale! Co ważne, mata ma kształt kawałka puzzli, więc może być łączona z kolejnymi tego typu matami w miarę jak poszerzasz słownictwo psa o kolejne przyciski.

Hunger for Words to zdecydowanie opcja dla opiekunów, którzy chcą pracować z psem, są cierpliwi i trochę "zakręceni" na punkcie swojego psa :) Praca z "guziczkami" oznacza wytrwałe dążenie do celu przez modelowanie języka i przy okazji dobrą zabawę dla psa i Ciebie. 

Pamiętaj, że każdy pies ma swoje tempo nauki. Jeden nauczy się korzystać z przycisków w parę tygodni, a inny będzie potrzebował dłuższego czasu. Nic na wyścigi i nic na siłę. To ma być zabawa!

Więcej o Hunger for Words znajdziesz tu https://www.hungerforwords.com/

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...