Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9349785000074
Producent: OH Bowl®

OH Bowl® - pierwsza na świecie miska do higieny jamy ustnej dla kotów. Nakierowana na zwalczanie kul włosowych, nieświeżego oddechu i dba o zdrowie jamy ustnej.

Koty spędzają dużo czasu na lizaniu swojego futra. Choć sprawia to, że ​​jest to jedno z najczystszych zwierząt, powoduje również prawdziwy problem zdrowotny. Kule włosowe to nieprzyjemny problem dla wszystkich właścicieli kotów. Obecnie sposobem radzenia sobie z kulami włosowymi jest stosowanie kuracji, ale nie zapobiega to powstawaniu kul włosowych. OH Bowl pomaga rozwiązać ten poważny problem.

OH Bowl to miska na karmę dla kota pomagająca w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki delikatnej gumowej powłoce na dnie zachęca do lizania, zatrzymując osad z języka oraz nagromadzone futro zanim kot zdąży je połknąć. Przy codziennym stosowaniu może to zapobiegać powstawaniu kul włosowych. 

Czy wiesz, że 80% bakterii w jamie ustnej Twojego zwierzaka nie znajduje się na jego zębach? Tak więc czyszczenie języka kota pomaga zredukować bakterie chorobotwórcze, co prowadzi do zdrowszych zębów i dziąseł oraz świeższego oddechu.

OH Bowl® może zapewnić Twojemu kotu następujące korzyści:
• Usuwa luźną sierść z języka kota.
• Czyści i usuwa bakterie i tym samym zwalcza nieświeży oddech.
• Usuwa chorobotwórcze bakterie dla zdrowszych zębów i dziąseł.

Aby zachęcić do dodatkowego lizania spróbuj dodać do miski kilka kropel smacznego płynu na dno przed włożeniem jedzenia.

Możesz także rozsmarować w misce pyszną miękką przekąskę, taką  jak miękkie mięso, ryba i wszystko inne, co jest dozwolone i zdrowe dla kota i stworzyć z miski matę do lizania. Zwiększone lizanie stymuluje wydzielanie endorfin, co odpręża i uspokaja zwierzęta.

Miska posiada gumową obręcz od spodu, aby zapobiec ślizganiu się. 

Wykonana jest z polipropylenu i TPR przeznaczonych do kontaktu z żywnością. 
Miskę można myć w zmywarce.

Wymiary: 15 cm x 4,6 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...